Місцеве самоврядування 2015

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
депутати місцевих рад!

pavlenko 2015Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування! Цей день об'єднує людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя волі народу.

Шановні колеги! Користуючись нагодою, хочу також привітати Вас з обранням депутатами місцевих рад, селищним, сільськими головами, секретарями селищної, сільських рад VІІ скликання. Упевнена, що ми у тісній співпраці районної ради та районної державної адміністрації, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, будемо активно спрямовувати свою діяльність на розв’язання існуючих в районі проблем і робитимемо все можливе для поліпшення рівня добробуту наших громадян.

Сільські, селищна рада - це саме та влада, яка найближче стоїть до пересічного громадянина. Зі своїми проблемами, своїм болем люди насамперед приходять до них. Основний тягар повсякденних турбот на місцях сьогодні лягає на плечі сільських, селищного голів, які дбаючи про долю та благополуччя своєї територіальної громади, просто зобов’язані вишукувати можливість розвитку своїх територій, несучи при цьому повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед громадою.

Звичайно, у нас є з кого брати приклад в районі і у кого запозичати передовий досвід роботи. Це, в першу чергу, у Трохимівського сільського голови Чукаєвої Віри Вікторівни, Балашовського сільського голови Чумаченко Тетяни Євгенівни, Благодатненського сільського голови Чулан Валентини Данилівни, Воскресенського сільського голови Нудьги Володимира Івановича, якого з 1990 року уже восьме скликання підряд виборці обирають майже безальтернативно.

В числі керівників громад, які незважаючи на фінансові труднощі, робили і продовжують робити багато корисних для людей справ, слід назвати колишнього Шотівського сільського голову, а сьогодні голову Іванівської селищної ради Дебелого Віктора Олексійовича, за сприяння якого за останні п’ять років, очолювана ним Шотівська сільська рада тричі займала призові місця у всеукраїнському, обласному та районному конкурсах розвитку територіальних громад, а жителі селища тільки за один місяць роботи на посаді селищного голови Віктора Олексійовича зрозуміли, що не помилилися з вибором кандидатури.

Або ще один прекрасний приклад – це діяльність Дерези Галини Олексіївни – Новодмитрівського сільського голови V та VІ скликань. За цей термін часу вона заслужила авторитет серед односельців як продуктивний генератор ідей і справжній організатор по їх втіленню в життя. А результат – благоустрій села, закладів соціальної сфери, проведення ремонту доріг, встановлення пам’ятного знаку жертвам Голодомору, участь та перемога в конкурсі «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

За невеликий термін з часу свого першого обрання Дружбівському сільському голові Нестерову Сергію Сергійовичу вдалося значно покращити фінансування по відновленню роботи та належному утриманню закладів соціальної сфери села.

Умілим керівником та організатором, який вже третє скликання працює в органах місцевого самоврядування, є Фрунзенський сільський голова Сушко Володимир Миколайович. Сумлінно працює на благо своєї громади та позитивно вирішував у минулих скликаннях цілий ряд проблем для села Першотравневе, в тому числі і завдяки участі в обласних конкурсах, Кузьмінський Сергій Володимирович. Мають багаторічний досвід роботи Любимівський сільський голова Николин Зіновій Степанович, Холодний Віктор Вікторович.

Діяльність органів місцевого самоврядування в значній мірі залежить від роботи їх апарату. Особливе місце в цій роботі відводиться секретарям місцевих рад, на плечі яких лягає вся рутинна робота по веденню діловодства, організації прийому громадян, підготовці сесії та засідань виконавчих комітетів.

Приємно, що серед цієї категорії посадових осіб місцевого самоврядування є багато працівників які заслуговують особливої подяки за своє відношення до справи.

Уже близько 20 років працює у Любимівській сільській раді Ващенко Валентина Іванівна, близько 15 років - Ніколаєнко Ольга Григорівна з Трохимівки, Громада Тамара Миколаївна з Новомиколаївки, Оликсюк Людмила Олексіївна з Українського, близько 10 років – Персик Людмила Валентинівна з Фрунзе, Фарзалієва Наталія Василівна з Нововасилівки. Великим авторитетом серед своїх виборців користуються секретарі VІ скликання Новодмитрівської сільської ради Сібільова Світлана Семенівна та Шотівської сільської ради Бабенко Ольга Володимирівна, яких в цьому році обрано сільськими головами. Слова великої подяки я сьогодні адресую Ліхачовій Ірині Анатоліївні, яка три скликання поспіль обіймала посаду секретаря Іванівської селищної ради, а зараз працює головним спеціалістом в цій раді.

З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання бухгалтери, землевпорядники, спеціалісти апаратів місцевих рад. До Вас люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від Вашого професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить задоволення потреб людей.

Депутатський корпус району завжди досить успішно вирішував важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

І я сьогодні хотіла б відзначити тих, хто не залишається байдужим до проблем виборців, проблем нашого району, проявляє активну громадянську позицію. Це депутат обласної ради VІ скликання, а сьогодні депутат районної ради Тиндюк Анатолій Кузьмич, депутат районної ради п’ятьох скликань Братищенко Олександр Антонович, депутати районної ради чотирьох скликань Щербань Валерій Іванович, Попурій Іван Іванович, Резнік Станіслав Анатолійович та багато інших.

Не прості часи переживає зараз наша держава. Трагічні події в східному регіоні нашої держави не залишили байдужими жодного жителя нашого району. Кожен розуміє, що зараз найважче солдатам, тому в нашому районі досить багато робиться для допомоги армії та учасникам АТО. Одним із основних організаторів цієї благодійної роботи є депутати місцевих рад, селищний, сільські голови і просто небайдужі люди з активною громадянською позицією – це Верещака Василь Миколайович, Цицинська Ольга Миколаївна, Петрусів Ігор Богданович, Тиндюк Анатолій Кузьмич, Мельник Тарас Петрович, Бабуцький Олександр Вікторович, Батаєв Валентин Миколайович, Дебелий Віктор Олексійович, Нестеров Сергій Сергійович, Чумаченко Тетяна Євгенівна, Червона Галина Олексіївна, Підорич Надія Миколаївна, Щербина Олександр Вікторович, Гончарова Олена Вячеславівна та багато інших. Саме їм завдячують учасники антитерористичної операції з нашого району за забезпечення засобами захисту, дорогим спорядженням, теплим одягом, питною водою та продуктами харчування, та й врешті-решт здоров’ям та збереженим життям. Їхню ініціативу підхопила кожна територіальна громада, кожна сільська рада, в яких було створено пункти по збору продуктів харчування, коштів. І в цьому належна організаційна робота проведена саме з боку селищного та сільських голів. Тому велика вдячність всім небайдужим громадянам району, які внесли свій посильний внесок у нашу спільну справу підтримки воїнів-земляків, які ціною життя захищають нашу Батьківщину, її цілісність та незалежність, і дають нам можливість жити під мирним небом України!

Щиро вітаю та висловлюю слова вдячності ветеранам місцевого самоврядування, які вийшли на заслужений відпочинок – це колишні голови Іванівської районної ради, Іванівського райвиконкому, сільські голови, секретарі сільських рад, головні бухгалтери та працівники виконавчих апаратів райвиконкому, районної та сільських рад. Серед них Балан Віктор Юхимович, Гришко Людмила Іванівна, Причина Ганна Петрівна, Вершляга Мальвіна Степанівна, Рєзнік Олена Федорівна, Плехун Галина Вікторівна, Чернік Наталія Вікторівна, Дурман Леонід Якович, Парій Галина Михайлівна, Гончарова Тамара Степанівна, Федорук Марія Федорівна, Карагіна Любов Дмитрівна, Пятницька Ольга Василівна, Дьяконенко Микола Петрович, Івін Анатолій Миколайович, Пруц Людмила Анатоліївна, Гончарова Валентина Іванівна, Литвиненко Людмила Іванівна, Кузьменко Ольга Ігнатівна, Каляка Любов Іванівна, Тищенко Валентин Григорович, Піскоха Наталія Адамівна, Шомовк Лідія Мартинівна та багато інших, які доклали багато зусиль для розвитку місцевого самоврядування району. Тож нехай Ваш багатий досвід роботи в місцевій самоврядності стане часткою творчої роботи кожного з нас у вирішенні актуальних проблем жителів населених пунктів!

Від усього серця бажаю усім, хто працює та працював в місцевому самоврядуванні, хто вболіває та відстоює інтереси місцевої самоврядності в нашому районі, міцного здоров’я, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань, нехай це свято додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у європейському майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля розвитку єдиної України!

Впевнена, що ми впораємось з усіма труднощами і Україна стане державою самодостатніх самоврядних громад! Зі святом Вас!

Людмила Павленко, голова районної ради