Вітання 24.08.2017

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаю вас із визначними для нашого суспільства святами - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

26 років тому народилася нова молода держава – Україна. Нам вистачило сил, мудрості і єдності зробити цей важливий крок. Українці довели світові, що вони є народом, який здатний мати свою державу, свою самобутню історію і сам може творити своє майбутнє.

      Незалежність стала найвеличнішим досягненням того довгого і тернистого шляху, яким пройшов наш народ до самоутвердження української нації, до свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України як держави, і українців як європейської нації.

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу.

Нехай День Незалежності України вселяє гордість за свій народ, свою країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам світлі надії та впевненість у завтрашньому дні. Нехай завжди буде мирним і чистим небо над нашою незалежною державою!

Голова районної ради                                                                                      ЛЮДМИЛА ПАВЛЕНКО