06.07.2017 - засідання

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

06.07.2017 відбулось засідання робочої групи

06 липня 2017 року голова Іванівської районної ради Павленко Л.М. провела засідання робочої групи, створеної за пропозицією депутатів райради, висловленою на ХІХ сесії районної ради, які запропонували вивчити проблемні питання діяльності КЗ «Іванівський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки». На засіданні заслухано керівника закладу В.Карнауха. Він доповів, що у ДЮКФП функціонують 10 навчальних груп: (бокс - 10 дітей, волейбол - 16 дітей, кіокушин-карате - 14 дітей, 2 групи настільного тенісу - 22 дітей, пауерліфтинг - 10 дітей, стрільба кульова - 16 дітей, 3 секції з футболу - 48 дітей, загалом займається 136 вихованців). В зв’язку з відсутністю керівника гуртка з футболу, посада залишається вакантною.

Тренування проводяться на базі Любимівської, Воскресенської, Трохимівської та Фрунзенської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Іванівської гімназії. Вихованці ДЮКФП займаються в спортивних гуртках з урахуванням місцевих особливостей. Прийом до спортивних секцій здійснюється згідно побажань дітей та наявності медичної довідки про стан здоров’я.

У 2017 році на діяльність закладу з районного бюджету спрямовано 351.8 тис. грн., у 2016 році - 222.2 тис. грн. Левова частина цих коштів йде на заробітну плату працівникам клубу. Тому головою районної ради Павленко Л.М., депутатами райради внесена пропозиція до відділу освіти РДА - вивчити питання щодо покращення матеріально-технічної бази дитячо-юнацького клубу і, насамперед, це встановлення опалення у приміщенні спортзали, заміна вікон на пластикові, ремонт підлоги та водомережі. Наразі заступником голови районної ради Романенком В.О. ведуться перемовини з представниками проектної установи щодо вивчення пропозицій та розрахунків по встановленню опалення в спортивній залі ДЮКФП.