Вітання 9 Травня

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро і сердечно вітаю вас з величним святом – Днем Перемоги!

72 роки тому у світі завершилась найкровопролитніша, найстрашніша війна, яка назавжди закарбувалась у пам'яті людства.

Ціна Великої Перемоги - це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невгамовний біль та горе учасників воєнних подій. З чоловіків 1922-1923 років народження в горнилі війни живими залишилось лише три відсотки. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам'яті.

Немає слів, які можуть передати весь біль втрати. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам'яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам'ятники. Та найголовніший Меморіал - людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях. Ми не маємо права не пам'ятати героїв Курської дуги і Сталінграду, Москви і Києва, визволителів нашого району.

Довгих 1418 днів і ночей Великої Вітчизняної війни щодоби гинуло 20 тис. людей. Страшна війна забрала життя кожного четвертого білоруса, кожного сьомого українця.

З кожним роком ще більш важливішими стають для нас будь-яка подробиця, кожна мить, кожна риса титанічної битви нашого народу за свободу. Чим далі відходить від нас та тривожна година, тим величнішими постають подвиги захисників Вітчизни, тим повніше ми усвідомлюємо історичне значення здійсненого. У нашій пам'яті назавжди залишиться урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні наших ветеранів. Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітала, ставала красивішою та заможнішою наша Україна.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

З повагою

Голова районної ради                                                                                                                                            Л.М. Павленко