Госпітальна рада

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

У м. Генічеськ відбудась нарада з питань формування Госпітальної ради

Голова районної ради Павленко Людмила Михайлівна разом з головою районної державної адміністрації Довбнею Сергієм Леонідовичем та головним лікарем Іванівської центральної районної лікарні Ганською Світланою Петрівною 20 квітня 2017 року взяли участь у нараді, яка відбулася у м. Генічеськ з питання формування Госпітальної ради госпітального округу. Ініціювали проведення наради голови Генічеської районної державної адміністрації та районної ради Олександр Воробйов та Андрій Євстратов.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №197-р на Херсонщині створені чотири госпітальні округи: Херсонський, Бериславський, Таврійський, Генічеський. Іванівський район ввійшов до складу Генічеського госпітального округу.

Метою створення госпітальних округів є сприяння організації та функціонуванню мережі закладів охорони здоров’я у спосіб, що дозволить забезпечити якість і своєчасність надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню, ефективне використання бюджетних коштів.

Для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та функціонування медичної допомоги в госпітальному окрузі створюється Госпітальна рада. Госпітальна рада є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі. Повноваження Госпітальної ради визначені наказом Міністерства охорони здоров’я 20.02.2017 року №165.

До складу Госпітальної ради увійдуть 14 членів, з них: 7 представників від Генічеського району, 4 представника від Новотроїцького району і 3 представника від Іванівського району.

Це лише перший крок на шляху створення госпітального округу. Пропозиції щодо Госпітальної ради мають бути затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я. З метою більш детального вивчення реального стану справ у галузі охорони здоров’я учасники наради домовилися провести відповідні робочі зустрічі у Іванівському та Новотроїцькому районах. Зустріч у Іванівському районі відбудеться на цьому тижні.