24.10.2016 апаратна нарада

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

24.10.2016 відбулась апаратна нарада з керівниками комунальних закладів району 

24 жовтня 2016 року при голові районної ради Павленко Л.М. відбулася апаратна нарада з керівниками комунальних закладів району. У засіданні взяв участь начальник відділу «Іванівське бюро правової допомоги» Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ведмецький Ю.С., який виступив з питання «Шляхи врегулювання конфлікту інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Довів до відома присутніх поняття «конфлікт інтересів», пояснив визначення термінів «приватний інтерес», «реальний конфлікт інтересів», «потенційний конфлікт інтересів», а також розповів про порядок дій щодо врегулювання конфлікту інтересів.

 Присутня на апаратній нараді заступник начальника – начальник Іванівського відділення Генічеської об’єднаної податкової інспекції Москалик У.М., наголосила, що в зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу України виникла нагальна потреба затвердження нових редакцій статутів комунальних закладів району, що фінансуються з районного бюджету. Установчі документи бюджетних неприбуткових установ повинні містити заборону розподілу отриманих доходів серед засновників, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб. Крім того, у разі ліквідації комунальних закладів їх активи передаються тільки неприбутковим організаціям або зараховуються до доходу бюджету.

Голова районної ради Павленко Л.М. акцентувала увагу керівників комунальних закладів на виконання поточних завдань. Довела до відома, що розпорядженням голови районної ради створена робоча група з числа депутатів з питання «Про організацію харчування в дитячих навчальних закладах району». З 15 дитячих садків депутати здійснили вивчення питання у 9. на цьому тижні робоча група продовжить свою роботу. Це питання готується на розгляд спільного засідання Президії та постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Також голова районної ради разом з керівниками розглянула питання поточної фінансово – господарської діяльності комунальних закладів району.