Спартакіада депутатів

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

Блискавична перемога збірної Іванівського району у обласній спартакіаді

Рятівною силою в нашому світі є спорт – над ним й досі майорить прапор оптимізму, тут беззаперечно дотримуються правил та поважають противника, незалежно від того, на якому боці перемога. Нинішнє зростання рядів сподвижників і прихильників фізичної культури і спорту добра ознака утвердження людської краси і духовного здоров´я, прагнення людини до самовдосконалення.

Велике спортивне свято напередодні Першотравня, 23 квітня 2016 року, відбулося в м.Нова Каховка, яке гостинно приймало учасників V обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських і селищних рад Херсонщини. Головним завданням спартакіади є залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров'я, а також популяризація фізичної культури і спорту серед населення.

Урочисте відкриття спартакіади відбулося на стадіоні «Енергія». Учасниками цього спортивного поєдинку стали 9 команд з районів та міст Херсонської області. До центральної трибуни стадіону команди пройшли урочистим маршем. Спортивний парад команд приймали і вітали секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко (капітан депутатської команди Нової Каховки), заступник начальника управління молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, голова обласної ради ФСТ «Спартак» Олександр Маломуж, депутат Херсонської обласної ради VII скликання Геннадій Гомон та інші. Під звуки Гімну України на спартакіаді минулорічноми переможцями – командою Бериславського району - було піднято прапор України. Головний суддя змагань - Степанова Ірина Михайлівна.

Після урочистої частини команди мірялися силами на волейбольних та футбольних майданчиках, в тенісі настільному, в грі в шахи та шашки. Поєдинки проходили безпосередньо на стадіоні та в спортивному залі «Будівельник».

Команді Іванівського району не було рівних у грі в шахи та шашки, як серед чоловіків, так і серед жінок. З цих видів змагань золото здобув наш район. Значних результатів досягнуто командою з волейболу, яка стала володарем срібла обласної спартакіади. А член команди з міні-футболу нашого району, нападаючий – Сергій Єрмілов – відібраний до збірної команди Херсонської області та буде захищати честь Херсонщини на Всеукраїнській спартакіаді, яка буде проводитися з 06 по 11 червня у м.Іллічівськ Одеської області.

Змагання між командами були досить напруженими і цікавими, кожна з них прагнула перемогти. Та перемогли найсильніші. За підсумками змагань з п'яти видів спорту, у яких змагалися команди, перше загально-командне місце зайняла команда Бериславського району (432 очки). На другу сходинку п'єдесталу піднявся наш Іванівський район (421 очко). Бронзовими призерами стала збірна міста Нова Каховка (391 очко). Тримаючи у руках кубки, медалі та грамоти спортсмени були переповнені почуттям гордості за рідну землю.

Перемогу здобуто спільними зусиллями небайдужих жителів району. Висловлюємо слова щирої подяки нашим спонсорам, які допомогли нам представити район у обласних змаганнях та забезпечили надійний тил:

керівнику ПСГП «Південне», депутату Іванівської районної ради VII скликання Тиндюку Анатолію Кузьмічу;

керівнику Іванівського міжрайонного управління водного господарства, депутату Іванівської районної ради VII скликання Щербаню Валерію Івановичу;
керівнику ПАТ «Іванівський маслозавод» Бізікову Юрію Станіславовичу;

керівнику ТОВ «Алєф ЛТД» Некрасову Анатолію Григоровичу;
приватному підприємцю, депутату Іванівської районної ради VII скликання Бєлому Андрію Олександровичу;

приватному підприємцю, депутату Іванівської районної ради VII скликання Чепіку Вячеславу Григоровичу;

регіональному менеджеру Південного регіону ТОВ «Рівненський елеватор», депутату Іванівської районної ради VII скликання Мельнику Тарасу Петровичу;

голові фермерського господарства «Дельфін» Пшапіровському Олександру Анатолійовичу;

голові фермерського господарства «Венера» Марусяку Роману Миколайовичу;

голові фермерського господарства «Урожай-2» Деркачу Володимиру Андрійовичу;

керівнику ТОВ «Агропроменерго» Павленку Володимиру Вікторовичу;

директору міжшкільного навчально-виробничого комбінату Назаренку Сергію Дмитровичу;

голові фермерського господарства «Дніпро» Гузь Василю Васильовичу;

голові фермерського господарства «Промінь-2» Гордовенку Сергію Петровичу;

приватному підприємцю Шмаглію Віталію Віталійовичу;

Окремі слова щирої подяки за організаційну та моральну підтримку на високому рівні, віру у перемогу висловлюємо:

заступнику голови Іванівської районної ради Романенку Володимиру Олексійовичу;

керуючому справами Іванівської районної ради Попурій Інні Василівні;

ветерану спортивного руху в районі, голові Воскресенської сільської ради Нудзі Володимиру Івановичу.

Трофеї перемоги V обласної спартакіади – кубки і дипломи – знаходяться в кабінеті голови районної ради Павленко Людмили Михайлівни – яка всіляко сприяла підготовці поїздки команди на змагання.

Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до розвитку спорту в районі і розуміння непересічної важливості участі у таких змаганнях. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру в перемогу району. Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану спорту.

У спорті, як і у казино, перемогти випадково досить складно. Тому такий високий результат – це плід наполегливої праці, пристрасті до гри, щоденного бажання розвиватися та вдосконалюватися. Тож від щирого серця бажаємо спортсменам району міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, нових перемог та надалі палати непоборною пристрастю до спорту. Маємо надію, що в наступному році золото спартакіади отримає саме Іванівський район!

 

Член збірної району,
учасник змагань з тенісу настільного,
депутат Іванівської селищної ради                                                                                                                       Кривчик Юлія