До уваги депутатів районної ради

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ VI ТА VII СКЛИКАНЬ: ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ 31 БЕРЕЗНЯ

dep deklЗгідно з положеннями статей 1, 3 Закону України «Про запобігання корупції» (Закон № 1700-VII) депутати місцевих рад є суб’єктами декларування. До початку роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом № 1700-VII, депутати місцевих рад як суб’єкти декларування подають декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі – Декларація) за минулий рік у порядку та за формою, встановленими Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі – Закон № 3206-VI).

 Відповідно до частини третьої статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів, Декларацію за формою, що додається до Закону № 3206-VI. Цей обов’язок також стосується депутатів місцевих рад, повноваження яких припинились у 2015 році.

Таким чином, останній день подання декларації за 2015 рік - 31 березня 2016 року.

Враховуючи зазначене, просимо депутатів подати відповідні Декларації до кадрових служб за місцем роботи, а самозайнятих, безробітних або пенсіонерів – до виконавчого апарату районної ради до 1 квітня 2016 року.

Просимо також врахувати, що нормами частини дев’ятої статті
12 Закону № 3206-VI передбачено перевірку достовірності зазначених у Декларації відомостей, яка здійснюється відповідним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику. Обов’язок щодо надання Декларацій на зазначену перевірку покладено на державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи публічного права.

Отже, якщо місцем роботи депутата не є державні органи, органи місцевого самоврядування або інші особи публічного права, просимо подати Декларацію як за місцем основної роботи, так і до виконавчого апарату районної ради з метою забезпечення виконання норм зазначеного Закону
№ 3206-VI.