Новий рік 2015

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574


Шановні земляки!

У щоденних турботах добігає кінця 2014 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Тож щиро вітаю вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Рік, який тепер вже відходить в історію, був бурхливим і багатим на події, він наче витканий з багатьох знаменних подій і повсякденних життєвих проблем. 2014 став надійним плацдармом на шляху соціальних та економічних реформ. У процесі значних суспільних перетворень труднощі ще не відступили, але я переконаний, що гідно переможемо їх. Адже український народ у цьому році зміг згуртуватись, показавши свою силу, патріотизм та нескореність. Сподіваюсь, що скоро на нашу землю прийде довгоочікуваний мир.

Новорічні та різдвяні дні сповнені своєю неповторністю і розмаїттям, вони дають усім нам добру нагоду ще раз відчути життєдайне тепло народних звичаїв та радість спілкування з найближчими людьми.

Я з оптимізмом дивлюсь у майбутнє. Переконаний, що усі разом переборемо труднощі й проблеми. Вірмо у свої сили, будьмо солідарні, єднаймося і наступний рік справдить наші сподівання.

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, коляди та божественні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків. Нехай у наступному році буде мир на землі, тепло і світло в кожному домі, спокій і любов у кожному серці!

Веселих свят!

 

З повагою

Голова районної ради                                                                                                            В.А. Корнієнко