Можна все на світі

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

«МОЖНА ВСЕ НА СВІТІ ВИБИРАТИ, СИНУ, ВИБРАТИ НЕ МОЖНА ТІЛЬКИ БАТЬКІВЩИНУ…» 

На згарищах нашої історії що не сторінка – то купа попелу або добіла випалена пляма, поволі, як на стертому пергаменті починають проступати рядки, якими могли б пишатися найбільші народи Європи. Такими славними рядками в книгу української історії вписано героїчний подвиг Небесної Сотні та воїнів АТО, що полягли за незалежність і цілісність Матері - України. Пам’яті загиблим, серцям тих, хто живе, душам прийдешніх адресовані слова Василя Симоненка «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину». 

5 грудня 2014 року для учнів 1-11 класів проведено урок мужності, епіграфом до якого були взяті ці безсмертні рядки. Почесними гостями на святі були солдати військової частини, що базуються на території району. До зустрічі воїни підготували виставку зразків військового обладнання. В ході уроку прозвучали вірші сучасних українських авторів, авторські вірші учнів школи. Кожен виступ був як окрема сторінка історії подій сьогодення. Всі учасники заходу вшанували пам'ять загиблих на Сході України хвилиною мовчання.

Під час зустрічі своє слово на захист миру висловили як учні, так і вчителі. Школярі підготували гостям малюнки та поробки, склали віночок щирих побажань та вручили іграшку-символ тепла рідної домівки. Усім відомо, що дитинство та солодощі невід’ємні одне від одного, тому учні школи подарували воїнам солодощі напередодні Дня Збройних Сил України. 

Директор школи Єльцова Раїса Михайлівна зазначила, що для підростаючого покоління кожна така зустріч - відкриття, моральний орієнтир у житті, урок любові до Батьківщини. Після цих зустрічей у дітей залишилася віра у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави. На цьому уроці учні почули те, що хотіли б почути сьогодні діти всієї нашої країни - за Україною перемога, бо немає більш самовідданих, щирих і мужніх людей, ніж ті, що зараз собою затуляють нас від небезпеки і захищають нашу Батьківщину. 

Р. Єльцова, директор Фрунзенської ЗОШ