У районі відзначили свята

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

У РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТА

Минулі вихідні відзначились такими святами, як День Збройних Сил України та День місцевого самоврядування. Перше зараз святкують по-особливому, адже життя показало, що армія в країні потрібна. На жаль, це стало зрозумілим завдяки анексії Криму та війни на Сході України. Тому й вшановували у цей день захисників Вітчизни – військовослужбовців, які зараз відстоюють право України бути незалежною, а народу – вільним на своїй землі. А друге свято – покликане вшановувати працівників органів місцевого самоврядування. Вони – зв'язок людини та територіальної громади в цілому з державою, на їхні плечі лягає тягар проблем кожного жителя ввірених ним громад. Знаменно і те, що в Україні у цьому році особливим став Міжнародний день волонтера, який світова спільнота відзначала 5 грудня. Здавна в нашій державі існувала традиція допомагати знедоленим, а зараз сотні волонтерів надають посильну допомогу і переселенця із зони АТО, і Українській Армії. їхніми зусиллями зроблено чимало: зібрано великі суми благодійних коштів, продукти харчування, одяг, закуплено військову амуніцію, бронежилети і багато чого іншого. Волонтери часті гості у військових частинах, у зоні АТО, навіть на передовій.

 

Усі три свята були відзначені і в Іванівському районі.

Наприклад, для військовослужбовців в селах Українське та Балашово було організовано святкові концерти. На одному з них по¬бувала і наша редакція (у Балашовому).

До солдатів завітали працівники районного Будинку культури: Анжела Порубльова, Ігор Щастливий, Микола Скакун, Тетяна Смішко та Леонід Карагін, а також Влада Хмельницька і Катерина Бойкова (ведуча – Анастасія Матвеєва). Кожен виступ військові вітали гучними оплесками. Крім того за заході були присутні голова Іванівської районної державної адміністрації Олександр Бабуцький із заступником Тетяною Гасаненко та сільський голова Тетяна Чумаченко. Олександр Вікторович привітав військових із їхнім професійним святом, а Тетяна Василівна крім теплих слів побажань вручила їм дитячі малюнки та листи.

Не менш святкова атмосфера панувала і в Шотівці. Там 6 грудня з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Дня місцево¬го самоврядування відбувся святковий концерт. Розпочався цей феєричний захід із «Пісні про Шотівку». А далі чудову концертну програму представив духовий оркестр 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади, ансамбль «Явори». Шотівці та гості заходу супроводжували кожну пісню та музичну композицію гучними оплесками та вигуками «Браво!». Дійсно завдяки виконавцям, свято вийшло незабутнім.

Слід відзначити, що Олександр Бабуцький завітав і в Шотівку. Там він звернувся зі сцени із теплими словами вітань до місцевої громади.

Як ми уже говорили вище, Міжнародний день волонтера став для України особливим. Тому Іванівський район просто не міг за¬лишитись осторонь від відзначення цього свята. Під час святкових заходів деяких волонтерів було відзначено грамотами голови Іванівської районної державної адміністрації та районної ради: Дебелу Тетяну, Шипа Миколу, Ніколаєнка Анатолія, Дітьковського Дмитра.

Звичайно, волонтерів у нас дуже багато. Це: родина Каменєвих, Федосієнко, Міронова В.М., підприємці з Іванівського ринку, які відгукнулись на прохання військових облаштувати побутові умо¬ви; Манолі У.А., Грибкова В.Ф., Бичкова Т.І., Перепросов В., Байляк І.В., Чепура С.В., Чмихало М., Нестеров С.С., брати Верещаки, Чулан В.Д., Кравець М.Є., Жук В., Сакальська Н., Голєва Н., Сургай Л., Ли¬сенко М., Косенкова Н., Угрен Н., Ходін П., Поклад М., Смірнова Г. і Хотієнко Л.М., Марусяк Р. М., Логвиненко М. В., Зіняк З.Г., Дураков Ю.О., Гончарова О.В., Гасаненко В. Г., Каленюк Н. М., Хотієнко Л. В., Стьопін Б. С., Пашко П. В., Бутенко В.І., Назаренко С.Д., Тараненко В. В., Галушко Є. Ф., Тиндюк А.К. та багато-багато інших. Шановні читачі, просимо не ображатися за те, що не перелічили усі прізвища, бо це просто не можливо - майже кожен мешканець усіх сіл та селища району долучився до волонтерської діяльності. Бо скільки разів Ви здавали кошти, одяг, продукти харчування і таке інше? І зараз продовжуєте. Велика подяка вам, шановні волонтери!

А. Ніколаєнко