Відбулася ХХХІ сесія

Погода в Іванівці

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курси валют

Курсы валют: курс доллара, евро и российского рубля

Гаряча лінія облради

telef

0-800-507-574

28.01.2014 Відбулася XXХІ сесія районної ради

28 січня 2014 року під головуванням Корнієнка В.А. відбулася ХХХІ сесія районної ради VІ скликання, в якій взяли участь голова РДА С.С.Каністратенко, депутат обласної ради А.К.Тиндюк, керівники управлінь, відділів РДА, організацій, установ, сільські голови. Всього розглянуто 12 питань.

 На ХХХІ сесії районної ради затверджено районний бюджет на 2014 рік. Депутати районної ради одноголосно проголосували за прийняття районного бюджету на наступний рік. Загальну характеристику районного бюджету дивіться на сайті районної ради.

 

На сесії заслухано питання «Про стан виконання районної програми зайнятості населення», з якого доповів Ковтун Ю.В. – директор районного центру зайнятості. Наводимо основні тези його виступу. Протягом 2013 року працевлаштувано 408 осіб незайнятого населення.Послугами районної служби зайнятості скористалося 1099 громадян із числа незайнятого населення, що на 65 осіб більше ніж за відповідний період 2012 року. З них статус безробітних отримали 942 чоловік, що на 14 осіб менше ніж в 2012 році. З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 195 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Даний показник складає 20% від загальної кількості безробітних в 2013 році. Впродовж 2013 року 167 осіб або 89.7%, працевлаштовані службою зайнятості безпосередньо. Поряд з працевлаштуванням на постійній основі одним із напрямків реалізації політики зайнятості є організація громадських та тимчасових робіт. В 2013 році із числа незайнятого населення на громадських та тимчасовий роботах працювало 247 осіб, в 2012 році – 332 безробітних. Це пов’язано з тим, що ці роботи почалися тільки з травня місяця та фінансування громадських робіт здійснювалося пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття. На оплату громадських робіт було витрачено 33326 грн., за рахунок коштів підприємств – 33326 грн. Пріоритетним видом оплачуваних громадських робіт були роботи з благоустрою населених пунктів, упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни. Чисельність громадян, які станом на 20 грудня 2013 року перебувають на обліку в центрі зайнятості, становить 392 особи, з них 367 осіб мають статус безробітного та 327 осіб отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становить 924 грн. Впродовж реалізації програми зайнятості населення Іванівського району у 2013 році рівень зареєстрованого безробіття залишився на рівні показника 2012 року і на року становить 4.2%. Обговорюючи це питання, депутати районної ради внесли доповнення до проекту рішення, а саме: у ІІІ кварталі 2014 року за участю органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, районного центру зайнятості відпрацювати питання зайнятості населення у Новодмитрівській сільській раді.

Депутати затвердили перелік питань для розгляду на сесіях, засіданнях Президії та постійних комісій районної ради у 2014 році.

На сесії затверджені Статути комунальних закладів «Іванівський Центр дитячої творчості» та «Іванівська районна комплексна дитячо–юнацька спортивна школа» у новій редакції, прийнято рішення про призначення начальника комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ освіти Іванівського району» Ізмайлової О.О.

У зв’язку з останніми подіями в державі, викликаними нестабільною політичною ситуацією, на сесії районної ради було схвалено звернення до Президента України В.Ф. Януковича. Депутати засудили агресивні заяви і екстремістські вчинки радикально налаштованих сил і розцінили їх як спробу вчинити державний переворот.